Psychoterapia – Chorzów

Psychoterapia – Chorzów
1 vote, 4.00 avg. rating (80% score)

psychoterapia (1)Kiedy zupełnie nie radziłam sobie ze sobą i miałam zupełnie nieopanowane ataki gniewu i wściekłości, ktoś podpowiedział mi, że może psychoterapia mogłaby mi pomóc. Nie byłam przekonana do tego pomysłu, sądziłam bowiem, że to jest kwestia zapanowania nad sobą, nie zaś leczenia. Jednak sytuacja stawała się coraz trudniejsza i w końcu uznałam, że spróbuję, bo było mi naprawdę ciężko.

Okazało się, że psychoterapia to nie jest siedzenie i opowiadanie o tym, jak bardzo jest mi źle. Owszem, zdarzały się takie sesje. Jednak generalnie miałam wrażenie rozdrapywania swojego życia i wyciągania wniosków z tego, do czego udało mi się dogrzebać. Terapeuta często zadawał tak celne pytania, że po każdym z nich chciało mi się płakać. Zresztą ataki histerii też mi się zdarzały.
Moja psychoterapia trwała długo, ale przyniosła pozytywne efekty. Rzeczywiście zrozumiałam, co było przyczyną moich niepożądanych zachowań, a w dalszej kolejności udało mi się nad nimi zapanować. Teraz jestem o wiele spokojniejsza.

Podobne wpisy związane z medycyną:

Tagi: busy do danii szamotuły, kreda sisa, kubota l3200 cena, osb stopfire, plisy Oświęcim, GAP Fakturowy BMW, rodogosz ogrody, przesłony wodoszczelne, Tynk mozaikowy Lakma, etykiety inspekcyjne z datą, ra nails lakier hybrydowy